Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

 


Sym Joymax 250i                                                                           

Fiyat: 13.990 TL                            

  Hayallerin ötesinde bir başyapıt – Yeni Joymax Mükemmel performans beklentilerin çok ötesine geçti. Yeni Joymax etkileyici tasarımı ve performansı ile sadece bir scooter değil hayatınızın eğlence kaynağı.

 

 

 


Sym Fiddle III 125cc

Fiyat: 5.682 TL.

SYM'nin efsane retro modeli Fiddle, III serisi ile Türkiye'de. Geliştirilmiş ve yenilenmiş yeni Fiddle III serisi enjeksiyonlu modeliyle de dikkatleri çekiyor. Parlak renk kombinasyonları ile yeni Fiddle III hayatınızı renklendirecek.

 

 

 

 


 Sym Fiddle II 125cc

Fiyat: 4.946 TL.

Fiddle II 125 S şehir içi ulaşımda stil sahibi bir motosiklet seçeneğidir. Retro tasarımıyla tarzınızı zenginleştirirken 125cc’lik motoru, elektroliz yöntemiyle kaplanmış seramik silindir teknolojisiyle performans beklentisini de karşılıyor. İlgi çekici bir sürüş için hazır mısınız?

 

 

 


Asya Nostalji 125cc

Fiyat: 3.250 TL.

 Asya Nostalji 125 ile eskimeyen bir mutluluğu yaşayın.Zengin ve neşeli renk seçenekleriyle kendi tarzınızı belirleyin.

  

 

 

 


Daelim s3 advance 250i

Fiyat: 10.450 TL.

  Kore kaplanı Daelim s3 Adwance  emsali olmayan 25 hp lik güçlü motoruyla sınıfının en hızlı ve atak max. scooterı 'dır.Key less go anahtarsız çalıştırma sistemi ile güvenlik sınıfında da zirveyi koruyor.

 

 

 


Tvs Jupiter 110cc

Fiyat: 3.980 TL.

  Hindistan 'dan gelen esintisiyle kaliteyi sağlamlığı ve estetiği bir arada sunan TVS Jüpiter mağazamızda sizleri bekliyor. % 60 saç kasa' sı ile 

 

 

 

 


  Tvs wego 110 cc

 Fiyat: 4.500 TL.

 Hindistan 'dan gelen esintisiyle kaliteyi sağlamlığı ve estetiği bir arada sunan TVS Jüpiter mağazamızda sizleri bekliyor. % 100 saç kasa' sı ile 

 

 

 


Motoran Maximus 150

 Fiyat: 3.723 TL. 

Maximus ile yollara ağırlığınızı koyun

Maximus’un heybetli görüntüsünün arkasında dinamik bir şehir scooterı yatıyor. 150 cc’lik güçlü motoru, önde disk, arkada kampana fren sistemi, otomatik şanzımanı ile Maximus sürüş performansında beklentilerin üzerine çıkıyor.

 


 

 

 


 

Merak Ettiklerinizi Bize Yazın

Fields marked with * are required.